12:00-14:00 U7: 2015-2016-ban születettek

13:00-16:00 U11: 2011-2012-ben születettek

13:00-16:00 U9: 2013-2014-ben születettek

2021. december 30.

13:00-16:00 U13: 2009-2010-ben születettek

U15: 2007-2008-ban születettek

Székesfehérvár, VOK, Berényi út 101.

Versenybizottság tagjai: Juhász László, Szűcs Bertalan, Slett Csaba, Juhász Gábor,

Galbács Sándor, Hajas Sándor

szervezők közül a helyszínen levő három személy

Nevezési díj: Csapatonként 5.000 Ft

Díjazás: Első három helyezettnek érem és csoki.

*NŐI KETRECFOCIKUPA: 16 év alatti lányok nevezhetnek a fiú tornákra is!

Verseny lebonyolítása

Nevezési határidő: 2021. december 19-ig, illetve a tervezett csapatlétszám beteltéig.

Nevezés: videotonbke@gmail.com e-mail címen a nevezési díj egyidejű utalásával,

számlaszám: 58600362-11202316.

A meccsek egyszerre 2 pályán zajlanak. A torna 7.5m x 12.5m-es játéktéren,1. 5m x 1.3m-es kapukkal, oldalpalánkkal lesz lebonyolítva. A 3/ 3 elleni játékra a csapatok max. 6 főt nevezhetnek. Minden benevezett csapatnak minimum 4 mérkőzést garantálunk!

Minden csapatnak az első mérkőzés megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a versenybizottságnak, melyen a továbbiakban már változtatni nem lehet. A mérkőzéseken csak a benevezett játékosok vehetnek részt. Egy játékos csak 1 csapatban szerepelhet. Attól a csapattól amelyikben jogosulatlan szerepeltetést talál a szervezőbizottság, annyiszor 3 pontot von le, ahányszor játszott a játékos! Igazolásul valamilyen fényképes igazolvány szükséges. Ennek hiányában nem lehet játszani a tornán.

A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A végleg kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet. Amennyiben szükséges további büntetéséről a versenybizottság dönt.

A tornán mindenféle becsúszó szerelés tilos, palánkra lökés tilos, kézzel a labdához érni tilos. A durva illetve gólt megakadályozó szabálytalanságokat a játékvezető 2 perces kiállítással, és büntetőrúgással büntetheti!

Szabadrúgásnál 2 méterre kell állni a letett labdától. A megítélt büntetőrúgást saját kapu elől (2méter) üres kapura elvégezni, akkor érvényes a gól ha a gólvonal mögött esik le a labda.

Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezése után 5 percig jelenthető be. Ez idő alatt mindkét érintett csapat játékosainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állniuk az igazolási ellenőrzésre.

Óvási díj: 1.000.-Ft / a csapatok nem kapják vissza semmi esetben. /

A csapatok egységes, szerelésben futsal (4 méret) labdával kötelesek játszani.

A TORNÁN MINDEKI SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE SZEREPELHET!

Játékidő: 1x8 perc (A nevezett csapatok és a sorsolás függvényében változhat, minimum 4 mérkőzés)

A játék folyamatos ’futó óra’ elv szerint zajlik, hosszabbítás nincs!

A csoportmérkőzések alatt a győzelemért 3, döntetlenért 1 míg vereségért 0 pont jár! Azonos pontszám esetén a jobb gólkülönbség, majd a több rúgott gól, aztán az egymás elleni eredmény, és végül a sorsolás dönt.

Egyenes kieséses rendszerben döntetlen esetén büntetőrúgások döntik el a továbbjutást. / 3-3 fő /.

A versenykiírás változtatási jogát a szervezők fenntartják!

2021.11.29. 19:51