Tabella
 
1. Vasas 28 61
2. Honvéd
28
56
3. Kecskemét 28 48
4. Mezőkövesd 28 46
5. Kozármisleny 28 42
6. Csákvár 28 40
7. VIDEOTON 28 39
8. BVSC 28 37
9. Karcag 28
35

10.

Ajka 28 33
11. Szeged 28 33

12.

Tiszakécske*

28

32

13. Soroksár 28 30
14. Szentlőrinc 28 27
15. Budafok 28 25
16. Békéscsaba 28 25
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Vidi játszik piros-kékben

A tegnapi, Magyar Kupa döntővel kapcsolatban megtartott sajtótájékoztatón kiderült, hogy a sorsolás szerint a Vidi léphet pályára piros-kék mezben a kupadöntőn. A fehérváriak az üllői úti stadion vendég öltözőjében kapnak majd helyet. Farkas Balázsnak még talán lesz lehetősége résztvenni a döntőn, ugyanis ügyét a fellebbviteli bizottság szerda 14 órakor tárgyalja.

 

A szerdai Magyar Kupa-döntő mindkét résztvevője, a Fehérvár és a Vasas is piros-kékben szeretett volna játszani. A szervezőbizottság tagjai ezért sorsolással döntöttek, s a szerencse a vidékieknek kedvezett: a Fehérvár léphet pályára piros-kékeben, az angyalföldiek fehérben szerepelnek majd.

A szervezőbizottság képviselői hétfőn átvették a Ferencváros stadionját. A Vasas vezetői némiképp kifogásolták ugyan szurkolóik elhelyezését (az angyalföldiek a 2-es szektortól a sarokig kaptak helyet), de a rendfenntartó céggel egyeztetve, biztonsági szempontok alapján marad az előzetes szektorkiosztás.

A BRFK illetékes osztályával történt egyeztetés után a Magyar Kupa döntőjére a beléptetési rend a következőképpen alakul:

A Felsőpakony, illetve a Törökbálint hívei 14 órától léphetnek be a stadionba.

A Fehérvár szurkolói 16. 30-ig a Gyáli úti kapun kerülnek beléptetésre. A Gyáli úti kaput a biztonsági szolgálat 17. 00 órakor lezárja. A később érkező fehérvári drukkereknek az Üllői úti 2-es, illetve 3-as kapun van lehetőségük a stadionba való belépésre. A székesfehérvári szurkolók gépjárműveinek elhelyezését a rendőrség a Gyáli úton biztosítja.

A Vasas szurkolói a Fáy utcától csoportosan indulnak, a metrószerelvény várható érkezési ideje: 15.30 -16 óra. A Vasas drukkerei a Könyves Kálmán körúti fakapun juthatnak be a stadionba.

A szervezőbizottság kéri a szurkolókat, hogy elsősorban a szervezett utaztatást és beléptetést vegyék igénybe, mert a rendőrség így tudja szavatolni a teljes biztonságot a közterületen.
A hatóság egyébként jelentős létszámban biztosítja az eseményt. Fontos tudnivaló, hogy a Gyáli út szerdán teljes egészében le lesz zárva, az ott parkolóknak tanácsos elvinni időben a gépkocsijukat.

2006.05.16. 06:51
 
Vissza    Nyomtatás