Tabella
1. Ftc 19 41
2. VIDEOTON 19
38
3. Dvsc
19
31
4.
Honvéd 19 28
5. Újpest 19 26
6. Dvtk 19
25
7. Paks 19 24
8. Puskás AFC 19 23
9. Vasas 19 21

10.

Haladás 19

20

11. Balmazújváros 19 19

12.

Mezőkövesd

19

16

  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
 Hírlevél
Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa

XVIII.  Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF BARÁTI KÖR

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa

 

 
 
Csoportmérkőzések: 2017. december 28-29.
Helyosztók, döntő: december 30.
Videoton Oktatási Központ
  
 
  •  
  •  
  • Menetrend: 
 
„A” SHS Építő Kft csoport „B” Citroen-Fábián csoport „C” Roneko Kft csoport
Imperial Wet (Székelyföld) FTK ÉPÍTŐ Karmacsi Autó
EXPANZIÓ 66 Sárosd Homeopátia
JÓBARÁTOK Délvidéki Betyárok (Vajdaság) ALMDUDLER
ALBA-CSAVAR ALBADÓ KFT KAFEDIK FC (Brno)
 
 
 
„D” Orinoco 2002 csop. „E” Ring-BNP csop. „F” Peugeot-Fábián csop. „G” MINDIGVÁR NONSTOP csop.
Bádogos-Greco Petrol  Dunaferr-Vasas  Sárépszer Kft  Masterplast
Anonymus  Workerline-Villanegra  BEREGVIDÉK (Kárpátalja)  Beke Trans
Pázmány Futsal  Valami Amerika  Kinder maffia  FK Csantavér (Vajdaság)
FK Odra Opola
(Lengyelország)
OFK Rapid
Csallóközkürt (Felvidék)
 VÁLASZ  VBKE
 
  1.  
  2.  DECEMBER 28.

  3. 8:00-8:30 EXPANZIÓ 66 - ALBA-CSAVAR
  4. 8:30-9:00 Imperial Wet - JÓBARÁTOK
  5. 9:00-9:30 Sárosd - ALBADÓ KFT
  6. 9:30-10:00 FTK ÉPÍTŐ - Délvidéki Betyárok
  7. 10:00-10:30 Imperial Wet - EXPANZIÓ 66
  8. 10:30-11:00 ALBA-CSAVAR - JÓBARÁTOK
  9. 11:00-11:30 FTK ÉPÍTŐ - Sárosd
  10. 11:30-12:00 ALBADÓ KFT - Délvidéki Betyárok
  11. 12:00-12:30 Imperial Wet - ALBA-CSAVAR
  12. 12:30-13:00 EXPANZIÓ 66 - JÓBARÁTOK
  13. 13:00-13:30 FTK ÉPÍTŐ - ALBADÓ KFT
  14. 13:30-14:00 Délvidéki Betyárok- Sárosd
  15. 14:00-14:40  RBD25' Gálameccs: Red Blue Devils - VIDEOTON FC management - edzők
  16. 14:40-15:10 Karmacsi Autó - ALMDUDLER
  17. 15:10-15:40 Homeopátia - KAFEDIK FC-Brno    
  18. 16:20-16:50 Karmacsi Autó - Homeopátia
  19. 16:50-17:20 ALMDUDLER - KAFEDIK FC-Brno
  20. 18:20-18:50 Karmacsi Autó - KAFEDIK FC-Brno
  21. 19:10-19:40 ALMDUDLER - Homeopátia
  22.  
  23. DECEMBER 29.

  24. 8:00-8:30 Bádogos-Greco Petrol - FK Odra Opola
  25. 8:30-9:00 Anonymus - Pázmány Futsal
  26. 9:00-9:30 Workerline-Villanegra - Valami Amerika
  27. 9:30-10:00 Dunaferr-Vasas - OFK Rapid Csallóközkürt
  28. 10:00-10:30 Bádogos-Greco Petrol - Pázmány Futsal
  29. 10:30-11:00 Anonymus - FK Odra Opola
  30. 11:00-11:30 Workerline-Villanegra - Dunaferr-Vasas
  31. 11:30-12:00 Valami Amerika - OFK Rapid Csallóközkürt
  32. 12:00-12:30 Bádogos-Greco Petrol - Anonymus
  33. 12:30-13:00 FK Odra Opola - Pázmány Futsal
  34. 13:00-13:30 Workerline-Villanegra - OFK Rapid Csallóközkürt
  35. 13:30-14:00 Dunaferr-Vasas - Valami Amerika
  36. 15:30-16:00 Sárépszer Kft - BEREGVIDÉK
  37. 16:00-16:30 VÁLASZ - Kinder maffia
  38. 16:45-17:15 Sárépszer Kft - Kinder maffia
  39. 17:45-18:15 Kinder maffia - BEREGVIDÉK
  40. 18:29-18:55 Sárépszer Kft - VÁLASZ
  41. 19:15-19:41 Masterplast - FK Csantavér
  42. 19:42-20:08 Beke Trans - VBKE
  43. 20:09-20:35 BEREGVIDÉK - VÁLASZ
  44. 20:36-21:02 FK Csantavér - VBKE
  45. 21:03-21:29 Masterplast - Beke Trans
  46. 21:35-22:01 Masterplast - VBKE 
  47. 22:02-22:28 FK Csantavér - Beke Trans

  48. DECEMBER 30.

  49. 9:00-9:30 I. SHS Építő Kft. 1. - Citroen-Fábián 2.
  50. 9:30-10:00 II. Citroen-Fábián 1. -  SHS Építő Kft. 2.
  51. 10:00-10:30 III. Orinoco 2002 1. -  Roneko Kft 2.
  52. 10:30-11:00  IV. Roneko Kft 1. - 29-i játéknap legjobb harmadikja
  53. 11:00-11:30 V. Ring-BNP 1. - 28-i játéknap legjobb harmadikja
  54. 11:30-12:00 VI. Peugeot-Fábián 1. - Orinoco 2002 2.
  55. 12:00-12:30 VII. MINDIGVÁR NONSTOP 1. - Ring-BNP 2.
  56. 12:30-13:00 VIII. MINDIGVÁR NONSTOP 2. - Peugeot-Fábián 2. 
  57. 13:40-14:10  A  I. győztese - IV. győztese
  58. 14:10-14:40  B  II. győztese - III. győztese
  59. 14:40-15:10  C  V. győztese - VIII.  győztese
  60. 15:10-15:40  D  VI. győztese - VII. győztese
  61. 16:20-16:50  A győztes - C győztes
  62. 16:50-17:20  B győztes - D győztes 
  63. 18:00-18:30 mérkőzés a Masterplast Kupa 3. helyéért, a szünetben tombolasorsolás 2.
  64. 18:30-19:00 a Masterplast Kupa döntője: mérkőzés az 1. helyért
  65. 19:00 Ünnepélyes eredményhirdetés
 
 
 
Oldal nyomtatása