Tabella
1. Ftc 19 41
2. VIDEOTON 19
38
3. Dvsc
19
31
4.
Honvéd 19 28
5. Újpest 19 26
6. Dvtk 19
25
7. Paks 19 24
8. Puskás AFC 19 23
9. Vasas 19 21

10.

Haladás 19

20

11. Balmazújváros 19 19

12.

Mezőkövesd

19

16

  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
 Hírlevél
A XVII. Fesztivál mentrendje
A selejtezők és a döntő napjának programja
 
 

XVII. MASTERPLAST Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF Baráti Kör Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa És Családi Sport- és Egészségnapok

December 28.

2. nap: MASTERPLAST KUPA A-B-C csoport, Női Kupa

 
 

 

 

Az Imperial Wet csapata Székesfehérvár Testvérvárosából, Erdélyből Csíkszeredából, 

A Szentegyháza szintén Erdélyből, Székelyföldről,

A Csantavér FC pedig Délvidékről-Vajdaságból érkezett.

A Székelyudvarhely női csapatának Erdély-Székelyföld az otthona.

 

08:00-08:30 Bádogos- Greco Petrol – Főnix 0-3

08:30-09:00 Imperial Wet Csíkszereda – Hanyatt SE

09:00-09:30 Boiron Homeopátia – Szentegyháza Vasas Sportklub

09:30-10:00 Mobilbár- Team – VIDEOTON BKE

10:00-10:30 Imperial Wet Csíkszereda – Bádogos- Greco Petrol

10:30-11:00 Főnix – Hanyatt SE

11:00-11:30 Mobilbár- Team – Boiron Homeopátia

11:30-12:00 Szentegyháza Vasas Sportklub – VIDEOTON BKE

12:00-12:30 Bádogos- Greco Petrol  – Hanyatt SE

12:30-13:00 Imperial Wet Csíkszereda – Főnix

13:00-13:30 Boiron Homeopátia – VIDEOTON BKE

13:30-14:00 Mobilbár- Team – Szentegyháza Vasas Sportklub

14:00-14:30 Női : VIDEOTON UP – Baracs SE

14:30-15:00 Női :VIDEOTON Felnőtt – Székelyudvarhely Vasas Femina

15:00-15:30 FTK ÉPÍTŐ Kft. – VÁLASZ FCF

15:30-16:00 Masterplast – Csantavér FK

16:00-16:30 Női :VIDEOTON Felnőtt – VIDEOTON UP

16:30-17:00 Női :Baracs SE – Székelyudvarhely Vasas Femina

17:00-17:30 Masterplast – FTK ÉPÍTŐ Kft.

17:30-18:00 VÁLASZ FCF – Csantavér FK

18:00-18:30 Női: VIDEOTON UP – Székelyudvarhely Vasas Femina

18:30-19:00 Női: VIDEOTON Felnőtt– Baracs SE

19:00-19:15 Női Kupa eredményhirdetés

Tombola

19:15-19:45 Masterplast – VÁLASZ FCF

19:45-20:15 FTK ÉPÍTŐ Kft. – Csantavér FK


TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.

28-án a tombola fődíja: 20.000 Ft értékű vacsora a fehérvári NOVOTEL szálló éttermébe

 

 

 

December 29.

3. nap: MASTERPLAST KUPA D-E-F csoport, U11 Gyerek Kupa

 

 

A Beregvidék csapata Kárpátaljáról,

OPOLE Székesfehérvár Lengyelországi testvérvárosából,

a Felvidéki Sólymok Felvidékről érkezett.

 

 

08:00-08:30 Valami Amerika – Pázmány Futsal

08:30-09:00 Karmacsi Autó Shell – BEREGVIDÉK

09:00-09:30 Opole – Sárépszer Kft.

09:30-10:00 Workerline-Villanegra – Albacsavar

10:00-10:30 Karmacsi Autó Shell – Valami Amerika

10:30-11:00 Pázmány Futsal – BEREGVIDÉK

11:00-11:30 Workerline-Villanegra – Sárépszer Kft.

11:30-12:00 Opole – Albacsavar

12:00-12:30 Valami Amerika – BEREGVIDÉK

12:30-13:00 Karmacsi Autó Shell – Pázmány Futsal

13:00-13:30 Sárépszer Kft. – Albacsavar

13:30-14:00 Workerline-Villanegra – Opole

14:00-14:30 VIDEOTON FC Kék – Maroshegy

14:30-15:00 VIDEOTON FC Piros – VIDEOTON BKE

15:00-15:30 Albán Focisuli – ELTE-BEAC Futsal

15:30-16:00 Anonymus – Felvidéki Sólymok

16:00-16:30 VIDEOTON FC Piros – VIDEOTON FC Kék

16:30-17:00 VIDEOTON BKE – Maroshegy

17:00-17:30 Anonymus – Albán Focisuli

17:30-18:00 ELTE-BEAC Futsal – Felvidéki Sólymok

18:00-18:30 VIDEOTON FC Kék – VIDEOTON BKE

18:30-19:00 VIDEOTON FC Piros – Maroshegy

19:00-19:15 Gyerek U11 Kupa eredményhirdetés

Tombola

19:15-19:45 Albán Focisuli - Felvidéki Sólymok

19:45-20:15 Anonymus - ELTE-BEAC Futsal

 

 



TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.


29-én a tombola fődíja: 20.000 Ft értékű ajándékcsomag a VIDEOTON FC felajánlása

 

 

December 30.

4. nap: MASTERPLAST KUPA, Döntők napja és gálamérkőzések

 



08:30-09:00 I. SHS Építő Kft 1. - Citroen-Fábián 2.

09:00-09:30 II. SHS Építő Kft 2. - Citroen-Fábián 1.

09:30-10:00 III. Roneko 1. – 29-i játéknap 2. legjobb harmadikja

10:00-10:30 IV. Roneko 2. - 29-i játéknap legjobb harmadikja

10:30-11:00 V. Orinoco 2002 1.- 28-i játéknap 2. legjobb harmadikja

11:00-11:30 VI.. Orinoco 2002 2.- 28-i játéknap legjobb harmadikja

11:30-12:00 VII. Ring-BNP 1.- Peugeot 2.

12:00-12:30 VIII. Ring-BNP 2. Peugeot 1.

12:30-13:30 Botos István emlékmérkőzés a Videoton FC UP csapatai között

13:30-14:00 „A” I.-IV.

14:00-14:30 „B” II.-III.

14:30-15:00 „C” V-VIII.

15:00-15:30 „D” VI-VII.

15:30-16:15 TIPPMIX-Közéleti gálamérkőzés (Szünetben: Tombola I.)

16:15-16:45 „A” győztese – „C” győztese

16:45-17:15 „B” győztese- „D” győztese

17:15-18:00 Videoton FC Retro pirosVideoton FC Retro kék. A mérkőzéssel a klub öt évvel ezelőtti 2011-es első bajnoki címe, és a 10 évvel ezelőtti 2006-os kupagyőzelme előtt tisztelgünk.

Egyúttal a klub 1941-es alapításának 75-ik évfordulójára.

18:00-18:30 Bronzmérkőzés a III. helyért (Szünetben: Tombola II.)

18:30-19:00 A torna DÖNTŐJE, mérkőzés az I. helyért

19:00- A döntő után azonnal ünnepélyes eredményhirdetés, különdíjak átadása. Tombola fődíjának sorsolása.



TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.

A tombola fődíja 30-án: 2 éjszakás, 2 főre szóló meghívás, reggelivel az

Ibis Styles Budapest City szállodában


 

 

 

 

 

2016.12.20. 23:14
 
Vissza    Nyomtatás