A fesztivál mentrendje
A selejtezők és a döntő napjának programja
 
 

XVII. MASTERPLAST Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON FCF Baráti Kör Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa És Családi Sport- és Egészségnapok

December 28.

2. nap: MASTERPLAST KUPA A-B-C csoport, Női Kupa

 
 

 

 

Az Imperial Wet csapata Székesfehérvár Testvérvárosából, Erdélyből Csíkszeredából, 

A Szentegyháza szintén Erdélyből, Székelyföldről,

A Csantavér FC pedig Délvidékről-Vajdaságból érkezett.

A Székelyudvarhely női csapatának Erdély-Székelyföld az otthona.

 

08:00-08:30 Bádogos- Greco Petrol – Főnix 0-3

08:30-09:00 Imperial Wet Csíkszereda – Hanyatt SE

09:00-09:30 Boiron Homeopátia – Szentegyháza Vasas Sportklub

09:30-10:00 Mobilbár- Team – VIDEOTON BKE

10:00-10:30 Imperial Wet Csíkszereda – Bádogos- Greco Petrol

10:30-11:00 Főnix – Hanyatt SE

11:00-11:30 Mobilbár- Team – Boiron Homeopátia

11:30-12:00 Szentegyháza Vasas Sportklub – VIDEOTON BKE

12:00-12:30 Bádogos- Greco Petrol  – Hanyatt SE

12:30-13:00 Imperial Wet Csíkszereda – Főnix

13:00-13:30 Boiron Homeopátia – VIDEOTON BKE

13:30-14:00 Mobilbár- Team – Szentegyháza Vasas Sportklub

14:00-14:30 Női : VIDEOTON UP – Baracs SE

14:30-15:00 Női :VIDEOTON Felnőtt – Székelyudvarhely Vasas Femina

15:00-15:30 FTK ÉPÍTŐ Kft. – VÁLASZ FCF

15:30-16:00 Masterplast – Csantavér FK

16:00-16:30 Női :VIDEOTON Felnőtt – VIDEOTON UP

16:30-17:00 Női :Baracs SE – Székelyudvarhely Vasas Femina

17:00-17:30 Masterplast – FTK ÉPÍTŐ Kft.

17:30-18:00 VÁLASZ FCF – Csantavér FK

18:00-18:30 Női: VIDEOTON UP – Székelyudvarhely Vasas Femina

18:30-19:00 Női: VIDEOTON Felnőtt– Baracs SE

19:00-19:15 Női Kupa eredményhirdetés

Tombola

19:15-19:45 Masterplast – VÁLASZ FCF

19:45-20:15 FTK ÉPÍTŐ Kft. – Csantavér FK


TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.

28-án a tombola fődíja: 20.000 Ft értékű vacsora a fehérvári NOVOTEL szálló éttermébe

 

 

 

December 29.

3. nap: MASTERPLAST KUPA D-E-F csoport, U11 Gyerek Kupa

 

 

A Beregvidék csapata Kárpátaljáról,

OPOLE Székesfehérvár Lengyelországi testvérvárosából,

a Felvidéki Sólymok Felvidékről érkezett.

 

 

08:00-08:30 Valami Amerika – Pázmány Futsal

08:30-09:00 Karmacsi Autó Shell – BEREGVIDÉK

09:00-09:30 Opole – Sárépszer Kft.

09:30-10:00 Workerline-Villanegra – Albacsavar

10:00-10:30 Karmacsi Autó Shell – Valami Amerika

10:30-11:00 Pázmány Futsal – BEREGVIDÉK

11:00-11:30 Workerline-Villanegra – Sárépszer Kft.

11:30-12:00 Opole – Albacsavar

12:00-12:30 Valami Amerika – BEREGVIDÉK

12:30-13:00 Karmacsi Autó Shell – Pázmány Futsal

13:00-13:30 Sárépszer Kft. – Albacsavar

13:30-14:00 Workerline-Villanegra – Opole

14:00-14:30 VIDEOTON FC Kék – Maroshegy

14:30-15:00 VIDEOTON FC Piros – VIDEOTON BKE

15:00-15:30 Albán Focisuli – ELTE-BEAC Futsal

15:30-16:00 Anonymus – Felvidéki Sólymok

16:00-16:30 VIDEOTON FC Piros – VIDEOTON FC Kék

16:30-17:00 VIDEOTON BKE – Maroshegy

17:00-17:30 Anonymus – Albán Focisuli

17:30-18:00 ELTE-BEAC Futsal – Felvidéki Sólymok

18:00-18:30 VIDEOTON FC Kék – VIDEOTON BKE

18:30-19:00 VIDEOTON FC Piros – Maroshegy

19:00-19:15 Gyerek U11 Kupa eredményhirdetés

Tombola

19:15-19:45 Albán Focisuli - Felvidéki Sólymok

19:45-20:15 Anonymus - ELTE-BEAC Futsal

 

 



TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.


29-én a tombola fődíja: 20.000 Ft értékű ajándékcsomag a VIDEOTON FC felajánlása

 

 

December 30.

4. nap: MASTERPLAST KUPA, Döntők napja és gálamérkőzések

 



08:30-09:00 I. SHS Építő Kft 1. - Citroen-Fábián 2.

09:00-09:30 II. SHS Építő Kft 2. - Citroen-Fábián 1.

09:30-10:00 III. Roneko 1. – 29-i játéknap 2. legjobb harmadikja

10:00-10:30 IV. Roneko 2. - 29-i játéknap legjobb harmadikja

10:30-11:00 V. Orinoco 2002 1.- 28-i játéknap 2. legjobb harmadikja

11:00-11:30 VI.. Orinoco 2002 2.- 28-i játéknap legjobb harmadikja

11:30-12:00 VII. Ring-BNP 1.- Peugeot 2.

12:00-12:30 VIII. Ring-BNP 2. Peugeot 1.

12:30-13:30 Botos István emlékmérkőzés a Videoton FC UP csapatai között

13:30-14:00 „A” I.-IV.

14:00-14:30 „B” II.-III.

14:30-15:00 „C” V-VIII.

15:00-15:30 „D” VI-VII.

15:30-16:15 TIPPMIX-Közéleti gálamérkőzés (Szünetben: Tombola I.)

16:15-16:45 „A” győztese – „C” győztese

16:45-17:15 „B” győztese- „D” győztese

17:15-18:00 Videoton FC Retro pirosVideoton FC Retro kék. A mérkőzéssel a klub öt évvel ezelőtti 2011-es első bajnoki címe, és a 10 évvel ezelőtti 2006-os kupagyőzelme előtt tisztelgünk.

Egyúttal a klub 1941-es alapításának 75-ik évfordulójára.

18:00-18:30 Bronzmérkőzés a III. helyért (Szünetben: Tombola II.)

18:30-19:00 A torna DÖNTŐJE, mérkőzés az I. helyért

19:00- A döntő után azonnal ünnepélyes eredményhirdetés, különdíjak átadása. Tombola fődíjának sorsolása.



TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.

A tombola fődíja 30-án: 2 éjszakás, 2 főre szóló meghívás, reggelivel az

Ibis Styles Budapest City szállodában


 

 

 

 

 

2016.12.20. 23:14
 
Vissza    Nyomtatás