12.27. Megkezdődött a torna
Az öregfiúk- és a szurkolói torna
 
 

XVII. MASTERPLAST Fehérvári Futballfesztivál

VIDEOTON FCF Baráti Kör Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa és Családi Sport- és Egészségnapok

 

December 27.

1. nap: Öregfiúk 34+ torna

 

A” Andrea Serleg csoport:
1.Club Feca 6pont

2.Boroskóla-Matyi FC 3pont
3.VIDEOTON BKE 0p

 

„B” Fehér Ablak csoport

1.Villanegra Old Boys 6pont

2.MACSŐ 3pont

3.2016 VIDI 0p

 

„C” csoport NOVOTEL csoport

1.Szentegyháza Vasas Sportklub 3pont 3-3

2.Gárdony VSC Agárd 3pont 2-2

3.Szabadbattyán Öregfiúk 3pont 2-2

 

„D”Csiki Sör Csoport

1. FŐNIX FQL SYSTEM 6pont 6-0

  2. Fejó-Therm Kft 3pont 5-1

 3. VÁLASZ FCF 0p

 

Az Öregfiúk Torna VÉGEREDMÉNYE

1. Gárdony VSC Agárd

2. Club Feca

3. Villanegra

4. Fejó-Therm Kft

 

Az öregfiúk tornán a mérkőzések 1x20 percesek


07:30-07:55 Boroskóla-Matyi FC – VIDEOTON BKE 2016 6-1

 

07:55-08:20 VIDI – MACSŐ 1-2

 

08:20-08:45 Club Feca – VIDEOTON BKE 2016 3-1

 

08:45-09:10 Villanegra Old Boys – VIDI 5-1

 

09:10-09:35 Boroskóla-Matyi FC – Club Feca 1-2

 

09:35-10:00 MACSŐ – Villanegra Old Boys 0-2

 

10:00-10:25 Szabadbattyán Öregfiúk – Gárdony VSC Agárd 0-1

 

10:25-10:50 VÁLASZ FCF – Fejó-Therm Kft 0-5

 

10:50-11:15 Szentegyháza Vasas Sportklub – Szabadbattyán Öregfiúk 1-2

 

11:15-11:40 FŐNIX FQL SYSTEM – VÁLASZ FCF 5-0

 

11:40-12:05 Gárdony VSC Agárd – Szentegyháza Vasas Sportklub 1-2

 

12:05-12:30 Fejó-Therm Kft – FŐNIX FQL SYSTEM 0-1

 

12:30-12:55 I. A1.-B2. Club Feca - MACSŐ 2-0

 

12:55-13:20 II. A2.-B1. Boroskóla-Matyi FC- Villanegra 1-2

 

13:20-13:45 III. C1.-D2. Szentegyháza VSK - Fejó-Therm Kft 0-2

 

13:45-14:10 IV. C2.-D1. Gárdony VSC Agárd - FŐNIX FQL SYSTEM 3-2

 

14:10-14:35 I. győztese -III. győztese Club Feca - Fejó-Therm Kft 1-0

 

14:35-15:00 II. győztese-IV. győztese Villanegra - Gárdony VSC Agárd 2-2 b.: 2-3

 

15:00-15:20 Szurkolói Kupa: Móri Árok- RBC 0-4

 

15:20-15:45 Öregfiúk torna III. helyért Fejó-Therm Kft - Villanegra 2-3

 

15:45-16:10 Öregfiúk torna Döntő Club Feca - Gárdony VSC Agárd 2-2 b.:2-3

 

16:10-16:20 Eredményhirdetés, Tombolasorsolás

 

16:20 Faház – G-Pont 0-2

16:35 VÁLASZ FCF – Móri Árok 1-0

16:50 Faház – RBC 0-0

17:05 G-Pont – VÁLASZ FCF 0-0

17:20 Móri Árok – Faház 0-0

17:35 RBC – VÁLASZ FCF 0-0

17:50 G-Pont – Móri Árok 5-0

18:05 VIDEOTON BKE – Discos 0-2

18:20 Debrecen – Fanatici 0-3

18:35 VÁLASZ FCF – Faház 3-1

18:50 G-Pont – RBC 1-1

19:05 Big Brothers – Discos 2-1

19:20 VIDEOTON BKE – Debrecen 2-1

19:35 Fanatici – Big Brothers 2-0

19:50 Discos – Debrecen 6-0

20:05 VIDEOTON BKE – Fanatici 1-2

20:20 Big Brothers – Debrecen 9-0

20:35 Discos – Fanatici 6-0

20:50 VIDEOTON BKE – Big Brothers 0-2

21:05 Bronzmérkőzés 3. hely „A” II. – „B” II.
VÁLASZ FCF - Big Brothers 1-0

21:20 Döntő „A” I. – „B” I.
G-Pont - Fanatici 1-1 büntetőkkel: 4-3

21:40 Eredményhirdetés

 

 

 

December 27. 1. nap

 

RBD – Vadásztölténygyári Vasas Ifjúsági És Sportegyesület

Szurkolói Kupa

 

 

 
„Szerencsejáték Zrt.” csoport
 
1. G-Pont 8p 8-1
2. VÁLASZ FCF 8p 4-1
3. RBC 6p
4. Faház 2p
5. Móri Árok 1p
 
„Tippmix” csoport

1. Fanatici 12p
2. Big Brothers 9p
3. Discos 6p
4. VIDEOTON BKE 3p
5. Debrecen 0p

 

A szurkolói kupán a mérkőzések 1x12 percesek

 

TOMBOLA 200 Ft-ért kapható az információnál, a büfében és a Hostess lányoknál!

A tombola bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátásának és szállásának egy részét biztosítjuk.

 

 A Szurkolói Torna végeredménye:
1. G-Pont

2. Fanatici

3. VÁLASZ FCF

4. Big Brothers
 

 Foto: Peka Roland, Ostorházi Helga
2016.12.27. 06:40
 
Vissza    Nyomtatás