Videoton - Honvéd 2-0
Emberhátrányban is legyőztük a kispestieket a Ligakupában

A Ligakupa középdöntőjének második fordulójában a Budapest Honvéd csapatát fogadtuk.

Hála az időjárásnak, a Sóstói Stadion centerpályáján mérkőzhettek a felek.
Milanovic az első félórát követően, -néhány percen belül- kétszer is sárga lapot érően szabálytalankodott, így mehetett is zuhanyozni. Azonban az emberhátrány ellenére sem tudtak a fekete-fehérben játszó kispestiek jelentős fölényt kiharcolni, sőt közvetlenül a félidő lefújása előtt, Horváth Gábor fejesével megszereztük a vezetést. 1-0
A második félidőben ismét hazai akcióknak tapsolhatott a közönség, majd a 75. percben Sándor György buktatását követő jogos büntetőt a sértett vágta a kapuba. 2-0
Az eredmény már nem változott és az egy órán keresztül emberhátrányban játszó csapatunk megérdemelten szerezte meg a 3 pontot a Ligakupa A-csoportjában!

Videoton: Sebők - Lázár, Milanovic, Horváth G., Elek - Polonkai (Szakály D.), Sándor, Farkas, Nagy D. (Radovic) - Sitku (Lencse) , Alves (Nikolic)
Honvéd: Németh G. - Takács (Jancsuk) , Debreceni, Botis, Gohér - Coira (Nagy Z.), Macko , Akassou (Horváth A.) , Diego - Abraham (Szili) ,Abass (Vaccaro)

G.: Horváth G., Sándor (11-esből)