Bejelentkezés
 Hírlevél
Debrecen - Videoton 2-2 (1-0)
Döntetlent ért el csapatunk a tavaszi idény első tétmérkőzésén

Csapatunk a Tujvel - Lázár, Sifter, Milanovic, Fejes - Farkas II, Szakály, Sitku, Ponczók - Lencse, Nikolic kezdő 11-gyel futott ki a pályára.

Az első félidő küzdelmes, kiegynlített játékot hozott, kevés helyzettel.
A 39. percben megszerezte Feczesin Róbert a vezetést a BL csoportkört is megjárt csapatnak. 1-0

A szünetben Dr. Mezey György egy kicsit rendezhette a sorokat, és 2 cserét is végrehajtott:
Baracskai Lencse helyére, Demjén Ponczók helyére jött be.

A 2. félidő egyértelműen izgalmasabbra, közönségszórakoztatóbbra sikeredett.

Az 57. percben Lázár gyönyörűen tekerte be a labdát 2 debreceni védő közé, ahonnan Nikolic fejelt a sarokba, ezzel megszerezve első gólját tétmérkőzésen a Videotonban! 1-1

A 73. percben Fejes helyére Radovic állt be a pályára, ami nagyon jó döntésnek bizonyult, ugyanis 1 percre rá első labdaérintéséből gólt szerzett! Szakály jobbról ívelt be egy szabadrúgást középre, amit Radovic fejjel juttatott a kapuba! 1-2

Sajnos nem kellett sokáig várni a házigazdák válaszára, ugyanis a 76. percben Fodor jobbról ívelhetett középre egy szabadrúgást, amit Feczesin fejelt a kapuba. 2-2

A meccs krónikájához hozzá tartozik, hogy a 90. percben Szélesi hátulról elkaszálta Demjént, amiért a játékvezető azonnal kiállította!

Összességében igazságos eredmény született a döntetlennel.