PAOK 6 3

Bejelentkezés
Kiütéses győzelem az utolsó idei meccsen!
Videoton - Pápa 5-0 (1-0)

Csapatunk idei utolsó tétmérkőzését a Lombard Pápa ellen vívta a Liga Kupában. A mérkőzést Felcsúton rendezték, annak a tudatában, hogy minimum 1 pontot kell szereznie a Videotonnak a tovább jutásért!

Erős összeállításban kezdett csapatunk:
Tujvel - Andic, Horváth, Milanovic, Lázár - Szakály, Farkas, Farkas II. - Nagy, Sitku, Alves
Cserepad: Czirjék, Ponczók, Sifter, Elek, Vujovic, Móri és Présinger

A mérkőzés a Vidi szempontjából nagyszerűen kezdődött, mivel a 4. percben Sitku az ellenfél 16-osánál szerzett labdát, majd kicselezte a kapust és a kapuba lőtt! 1-0!
Továbbra is lendületben maradt a Vidi, több helyzetet is kidolgozott, de vagy a vendégek kapusa hárított bravúrral, vagy a befejezésnél nem koncentráltunk eléggé. Mindeközben a Pápa csak elvétve lépte át a felezővonalat!
A szünetben Dr. Mezey György 3-at is cserélt: lejött Szakály, Sitku és Lázár, beállt Ponczók, Vujovic és Présinger.
A 2. félidőt is ott folytatta a csapatunk, ahol az előzőt abbahagyta, csak most már jobb volt a helyzet kihasználásunk!
A 49. percben Alves lépett ki a leshatárról, majd lehagyta védőit és a kapust kicselezve lőtt a kapuba. 2-0!
Majd a 70. percben Nagy Dani iramodott meg a bal szélen, és begyalogolt a labdával a kapuba! 3-0!
És még mindig nem volt vége! Alves passzát Vujovic tekerte gyönyörűen a kapuba a 85. percben(4-0), majd a 88. percben Vujo a kegyelemdöfést is megadta, amikor egy lecsorgó labdát lőtt közelről a kapuba! 5-0!

Összességében elmondhatjuk, hogy megérdemelten nyert a Vidi (még ekkora aránnyal is) és csoport elsőként jutott tovább (érdekesség, hogy csak úgy mint a bajnokságban, a Liga Kupa csoportjában is a Vidi lőtte a legtöbb gólt), az eddig 2-szeres Liga Kupa győztes! Méltóan búcsúztatták a fiúk ezt az évet!

6. Pápa 10 1 2 7 12 26 -14 5
(Gy=győzelem, D=döntetlen, V=vereség, L=lőtt gól, K=kapott gól, GK=gólkülönbség)

2009.12.05. 17:09