PAOK 6 3

Bejelentkezés
Győzelem a Liga Kupában!
 Vujovic duplával tért vissza

A Liga Kupában a Paks csapatát fogadtuk Felcsúton, ahol fölényes 3-0-ás győzelmet arattunk. Hosszú idő után sok szurkoló örömére Vujovic ismét helyet kapott a keretben, habár a mérkőzést még csak a cserepadon kezdte.
Már az első félidőben fölényben futballozott a Vidi, ami gólokban is megmutatkozott. A 22. percben balról Présinger adta be a labdát, amelyre Purovic érkezett és a kapu bal sarkába perdített. 1-0.
Hosszú kihagyás után a 40. percben újra pályára lépett Vujovic (Alisont váltotta). Nem is kellett neki sok idő a gólszerzéshez, ugyanis a 45. percben Vári buktatta Purovicot a 16-oson belül, és a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Vujovic lőtte be Csernyánszky kapujába!
A 2. félidőben valamivel kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, de ebben a félidőben is csak mi lőttünk gólt! A 73. percben Zováth adott el egy labdát, amiből Purovic indította Vujot, aki 10 méterről, bal oldalról vágta a hosszú sarokba a labdát!
Tehát 3 gólós győzelmet aratott csapatunk, és reméljük, hogy Vujovic átmenti a Magyar Kupára és a bajnokságra is gólérzékenységét! Szép volt fiúk!

Videoton - Paks 3-0 (2-0) Gólszerzők: Purovic (22.), Vujovic (45. 11-esből, 73.)
2009.11.13. 15:02