Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
2009. november 10.
Nos, a legutóbbi blogbejegyzésem óta ez történt:
 
Az Inter Zapresic elleni mérkőzésünket megnyertünk 5-2-re. Végig játszottam a mérkőzést, és az első gólunknál az én índitásomból született a gól, és nagyon fontos győzelmet arattunk!
 
Utána kedden utaztunk Pulába, ahol 1-0-ás győzelmet arattunk. Nem játszottam, mert a vasárnapi edzésen az edzőnk elmondta, hogy a hétvégi Rijeka elleni meccs sokkal fontosabb és nehezebb, és pihenjek mert az fontosabb, és a kupa meccsen úgymond kicsit gyengébb az ellenfél csapata, és őket mindenféleképpen meg kell vernünk! Nost meg is lett az 1-0-ás siker!
 
Hétvégén Rijekaba utaztunk, és mint ahogyan leírtam, kezdő is voltam, és végig játszottam a mérkőzést. Két gólt is sikerült szereznem, egyet ide egyet oda:) Vezettünk 1-0-ra utána kiegyenlített a Rijeka, majd egy szöglet után sajnos az én fejemről csúszott be a vezető góljuk. Az ellenfél picit testtel meglökött, és irányt
változtatott a labda, és bement a hosszúba. Védhetetlen volt:):) Meccs után mondtam is a kapusunknak, hogy nem tehettél róla:) Viccessen:) Rá két percre meg nekünk volt egy oldalsó szabadrugásunk, és sikerült befejelnem. Ezzel kiegyenlítettünk, és a 89. percben megszereztük a győztes találatot is, ami nagyon fontos volt!
Jó kis mérkőzés volt, és megérdemelt a győzelem!
 
 
 
 
 
A hétvégén meg a Lokomotivot fogadtuk, és 1-0-ra nyertük meg a mérkőzést. Az én beadásomból született a gól, és azzal meg is nyertük a mérkőzést! 75 percig voltam a pályán, és elfáradtam nagyon!
Úgyhogy újbol nagyon fontos győzelmet arattunk, és feljöttünk az 5.-ik helyre. Igaz, nagyon szoros, hiszen a másodiktól 2 pontra vagyunk, az elsőtől 6-ra, úgyhogy jövünk fel fele szép lassan!
 
 
 A következő hetek programja nagyon sűrű lesz, hiszen most hétvégén nem játszunk, utána viszont 3 hét alatt 5 mérkőzésünk lesz, ebből 3 bajnoki meccs: a Varteksel,a Zagrebbel és a Cibaliaval! Meg kétszer megmérkőzünk a kupában a Varteks Varazdinnal! Úgyhogy kemény hetek jönnek! Hétvégén meg a válogatottak miatt nem lesz forduló!
 

Nos a fociról ennyi történt az elmúlt hetekben!
 
Viszont sikerült megnéznem élőben a Vidi-Debrecen meccset! Nagyon jó kis mérkőzés volt, és megérdemelten nyert a Vidi! És ami még szép volt, hogy sokan voltak a mérkőzésen!
Utána találkoztam a fiúkkal egy kávézóban, és nagyon jókat dumáltunk, meg természetesen gratuláltam nekik!

Azóta újabb 2 győzelem volt idegenben, ami nagyon szép győzelem volt. Ehhez is gratulálok a csapatnak, és ha már a gratulációknál tartunk, akkor gratulálok a csapatnak az őszi bajnoki címhez!

Örülök hogy a Gabit behívták a válogatottba, mert már kiérdemelte, és remélem játszani is fog! Szorítani fogok neki nagyon!
Nos befejezem a most a blogot további szép napot mindekinek!

Üdv: Csizi
 
 
 
Oldal nyomtatása